• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

ثبت نام شهرستان فلاورجان برای چهل و دومین دوره مسابقات قرآن  از مرز 320نفر گذشت

ثبت نام شهرستان فلاورجان برای چهل و دومین دوره مسابقات قرآن از مرز 320نفر گذشت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از ثبت‌ نام بیش از 320 نفری مسابقات سراسری قرآن در شهرستان خبر داد.

 چهارشنبه 28 فروردین 1398   64  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهارداشت : ثبت‌نام در مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف از20بهمن ماه آغاز و تا ۲۰ فروردین ماه ادامه داشت که این زمان تا 10 اردیبهشت ماه تمدید شد .

وی با اشاره به اینکه چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن در رشته های حفظ در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، و معارف احادیث قرآن و تفسیر قرآن کریم برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان بیان کرد: اذان، دعاخوانی، همسرایی، همخوانی، مقطع خوانی، گروه خوانی، آثار دو یا چند زبانه(عربی، فارسی، انگلیسی) و انشاد انفرادی تک خوانی محور از سایر رشته‌های این دوره مسابقات سراسری قرآن کریم است.

احمد آزادگی در ادامه افزود استقبال قرآن آموزان از این دوره مسابقات خوب بوده است و پیش بینی می شود تا مهلت نهایی روز ثبت نام آمار شهرستان به مرز 450نفر نیز برسد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ادامه افزود با توجه به درخواست قران آموزان و به جهت اینکه مرحله شهرستانی با ماه مبارک رمضان تداخل نداشته باشد آزمون مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در قسمت برادران 10 اردیبهشت ماه و خواهران 11 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

احمد آزادگی در ادامه عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراجعه ونسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: این دوره از مسابقات ویژه بزرگسالان بوده و رده سنی 18 سال به بالا می توانند در این دوره از مسابقات شرکت نمایند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار