• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری جشن نیمه شعبان در امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان

برگزاری جشن نیمه شعبان در امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان، از برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان درامامزاده سید محمد(ع) قهدریجان خبرداد.

 پنج شنبه 29 فروردین 1398   103  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: جامعه‌ای که مدعی انتظار فرج است باید دارای ویژگی‌هایی همچون معرفت به امام زمان(عج)، سنخیت با سیره امام زمان(عج)، تلاش برای آماده کردن محیط، رفع شبهات، ارتباط با منتظران و ایجاد روحیه انتظار باشد.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌های فرهنگی شهرستان در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: مردم عشق به مهدویت را در اعیاد شعبانیه زنده می‌کنند اما باید از این فرصت در راستای ترویج اسلام استفاده کرد.

وی تصریح کرد: همزمان با نیمه شعبان مراسم شب نیمه شعبان در امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان با برنامه های متنوع فرهنگی و آذین بندی صحن امامزاده و اجرای گروه سرود و تواشیح  برگزار می شود که طبق سنوات گذشته پیش بینی می شود که بیش از 3 هزار زائر از این برنامه استفاده می کنند و در آخر شب هم مراسم نور افشانی برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان  در ادامه افزود: مراسم احیا شب نیمه شعبان که از  پر فضیلت ترین شبها می باشد در مصلای امامزاده برگزار می شود.

احمد آزادگی در ادامه ابراز داشت: همزمان با فرار رسید ن شب  و روز  نیمه  شعبان بقاع متبرکه سراسر شهرستان آذین بندی و با اجرای برنامه های شاد و متنوع میزبان عاشقان اهل بیت(ع) خواهند بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار