• امروز دوشنبه بیست و نهم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

استقبال از رتبه نخست مسابقات بین المللی حفظ قرآن دانش آموزی در آران و بیدگل

استقبال از رتبه نخست مسابقات بین المللی حفظ قرآن دانش آموزی در آران و بیدگل

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان آران و بیدگل از سرکار خانم زینب امین پور رتبه نخست سی و ششمین دوره بین المللی قرآن کریم، در آستان مقدس امامزاده هلال ابن علی(ع) استقبال به عمل آمد.

 شنبه 31 فروردین 1398   57  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان در حاشیه این مراسم، کسب رتبه نخست سرکار خانم زینب امین  پور در سی و ششمین مسابقات بین المللی حفظ و قرآئت قرآن کریم دانش آموزی را موجب افتخار جامعه قرآنی شهرستان آران و بیدگل  دانست و اظهار داشت: زحمات خانواده این بانوی نخبه قرآنی کشور که از قشر روحانیت نیز می باشد باعث شد تا رتبه برتر کشوری را در مسابقات بین المللی قرآن کسب کند.

وی،  با بیان اینکه سازمان اوقاف و امورخیریه از خانم زینب امین پور به عنوان نخبه، مربی و ناظر قرآنی در مسابقات دعوت می کند، به فعالیت های چشمگیر قرآنی سازمان اوقاف اشاره کرد و افزود: فعالیت های این سازمان علاوه برحفظ و قرآئت قرآن، در زمینه های اذان و دعاخوانی نیز توسعه پیدا کرده است.

گفتنی است، خانم زینب امین پور، فرزند یکی از اساتید حوزه علمیه آران و بیدگل علاوه بر کسب مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن، در رشته تحصیلی نیز از دانش آموزان ممتاز این شهرستان به شمار می رود.

شهرستان آران و بیدگل با بیش ازیکصد مرکز و موسسه قرآنی، 12 مدرسه فعال قرآنی و بیش از600 حافظ  کل قرآن، نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار