• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نخستین فرهنگسرای شهر برزک کاشان افتتاح شد

نخستین فرهنگسرای شهر برزک کاشان افتتاح شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: آیین افتتاح مجتمع فرهنگی قرآنی و آموزشی مذهبی موقوفه شهر برزک برگزار شد.

 یک شنبه 8 اردیبهشت 1398   42  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و مسئولان شهر برزک از جمله اعضای شورای شهر برزک، زارع شهردار شهر و حجت الاسلام و المسلمین حلاجی مفرد امام جمعه این شهر برگزار شد.

وی ادامه داد: این مجتمع فرهنگیف قرآنی، آموزشی و مذهبی توسط واقفان و خیرین نیک اندیش حبیب الله طیرانی و خانم کونستنس هلن کیفر که ساکن آمریکا هستند  احداث گردیده تا اهالی شهر برزک از آن بهره مند شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: واقف ارجمند خانم کیفر  پزشک متخصص کودکان است که قصد دارند ایام تابستان به ایران مراجعه و در یکی از اتاقهای این مجتمع به درمان بیماران بپردازند.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه اضافه کرد: این مجتمع در عرصه ای به مساحت ۸۰۰ متر مربع که توسط واقفان نیک اندیش وقف شده با اعتباری که از طرف خود واقفان تامین شده ساخته شده است که این مجموعه شامل؛ کتابخانه، سالن آمفی تئاتر،  کلاس های مختلف و سایر نیازمندی است که با بهترین مصالح ساختمانی ساخته شده است و ارزش این مجتمع نیز در حدود ۱۶میلیارد و پانصد میلیون ریال ارزیابی شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: این مجتمع به یاد شهدای شهر برزک خصوصا شهیدان شاه حسینی به نام فرهنگسرای شهدای برزک نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار