• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

آیین رونمایی از ضریح جدید مطهر امامزادگان کاشان برگزار شد

آیین رونمایی از ضریح جدید مطهر امامزادگان کاشان برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: آیین رونمایی از ضریح جدید حرم مطهر امامزادگان حسن بن موسی(ع)، امامزاده عبدالهادی و رضیه سلطان(ع) میرنشانه کاشان برگزار شد.

 یک شنبه 8 اردیبهشت 1398   91  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: آیین رونمایی از ضریح مطهر امامزادگان حسن بن موسی(ع)، امامزاده عبدالهادی و رضیه سلطان(ع) میرنشانه کاشان روز سه شنبه 3 اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان فرماندار کاشان، آیت الله نمازی امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستان کاشان و جمعی از عاشقان اهل بیت علیه السلام برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این ضریح مطهر و مطلی به همت اعضای هیئت امناء امامزاده و توسط هنرمندان اصفهانی طی مدت شش ماه ساخته و نصب شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در ادامه اضافه کرد: ساخت و نصب این ضریح مطهر حدود دو میلیارد ریال هزینه در بر داشته است که توسط خیرین و عاشقان اهل بیت علیه السلام تامین شده است.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی آستان مقدس امامزادگان  حسن بن موسی عبدالهادی و رضیه سلطان(س) در شهر کاشان در خیابان محتشم و در محله میرنشانه واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار