• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

امامزادگان برای شیعیان هم در دنیا راه حل مشکلات و هم در عالم برزخ دست گیر خواهند بود

امامزادگان برای شیعیان هم در دنیا راه حل مشکلات و هم در عالم برزخ دست گیر خواهند بود

استاد اخلاق حوزه در مراسم رونمایی از ضریح امامزاده قاسم بن موسی بن جعفر(ع) بخش کوهپایه اصفهان، گفت: اگر مشکل لاینحل داشتید، شب جمعه به زیارت این امامزاده بیایید، زیارت وارث قرائت کنید و سپس نماز امام زمان(عج) و حدیث کسا را بخوانید و درخواست خود را از خداوند بخواهید.

 یک شنبه 8 اردیبهشت 1398   169  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، آیت الله محمد علی ناصری، در جمع مردم بخش کوهپایه و در مراسم رونمایی از ضریح امامزاده قاسم بن موسی بن جعفر(ع)، اظهارکرد: حضورم در این مراسم یک توفیق الهی برای من محسوب می شود.

وی خطاب به مردم  بیان کرد: حواستان جمع باشد، در مشکلات و ناراحتی ها توسل به این امامزاده راهگشا است، بنده خودم بارها به این منطقه می آمدم و شب ها بیتوته می کردم. چندسالی است که توفیق حضور در امامزاده را نداشتم، ولی به بنده زادگان سفارش موکد کردم که به زیارت این امامزاده مشرف شوند.

وی در ادامه بیان کرد: اگر مشکل لاینحل داشتید، شب جمعه به زیارت این امازاده بیایید، زیارت وارث قرائت کنید و سپس نماز امام زمان(عج)  و حدیث کسا را بخوانند و درخواست خود را از خداوند بخواهید.

آیت الله ناصری در ادامه خاطر نشان کرد: امامزادگان برای شیعیان هم در دنیا راه حل مشکلات و هم در عالم برزخ دست گیر خواهند بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار