• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح ضیافت الهی  در 10 بقعه شهرستان فلاورجان برگزار می شود

طرح ضیافت الهی در 10 بقعه شهرستان فلاورجان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت : طرح ضیافت الهی از 15 اردیبهشت ماه شروع و تا 15 خرداد ماه نیز ادامه دارد.

 سه شنبه 10 اردیبهشت 1398   40  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: غبار روبی و عطر افشانی امامزادگان شهرستان از اقداماتی است که در ماه مبارک رمضان و در قالب طرح ضیافت الهی در 10 بقعه متبرکه شهرستان فلاورجان اجرا می شود.

وی در خصوص برنامه های طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان گفت: اقامه نماز جماعت، برپایی خیمه های معرفت، 4غرفه کودک و نوجوان، 5 غرفه مشاوره دینی، وقف و خانواده، 4 محفل انس با قران کریم با حضور قاریان استانی و شهرستانی در قالب این طرح و در ماه میهمانی خداوند با هدف ایجاد فضایی معنوی برای زائران این اماکن متبرکه و با هدف تبدیل بقاع مکتبرکه اجرا می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ادامه افزود: برگزاری مراسم سخنرانی معرفتی با حضور استادان برجسته استانی در شبهای رمضان، مراسم میلاد امام حسن مجتبی (ع)، احیای شب های قدر، ترتیل خوانی قران کریم، مسابقه پیامکی قران کریم، جلسات تفسیر قرآن و اقامه نماز عید سعید فطر از دیگر برنامه های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ماه مبارک رمضان است که در قالب طرح ضیافت الهی در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه شهرستان در ماه مبارک رمضان اجرا می شوند .

احمد آزادگی در ادامه هدف از اجرای طرح ضیافت الهی را ترویج فرهنگ غنی اسلام، قرآن و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، عنوان کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به برگزاری افطاری ساده گفت: با کمک خیران در 4 بقعه متبرکه شهرستان فلاورجان سفره های افطاری ساده نیز جهت پذیرایی از روزه داران و میهمانان خداوند گسترده خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار