• امروز دوشنبه بیست و نهم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

حافظان و قاریان کاشان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن با یکدیگر به رقابت پرداختند

حافظان و قاریان کاشان در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن با یکدیگر به رقابت پرداختند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: مرحله مقدماتی و منطقه ای چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان کاشان با حضور 300 نفر نخبه قرآنی برگزار شد.

 سه شنبه 17 اردیبهشت 1398   75  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: در راستای ایجاد زمینه برای حضور تمام افراد مختلف جهت برگزاری هرجه باشکوهتر مسابقات قرآنی و همچنین شناسایی استعدادهای قاریان و حافظان قرانی و همچنین ایجاد انگیزه مناسب در بین جامعه قرآنی با رویکرد دربرگیری تمام افراد فعال در رشته های مختلف قرآنی امسال نیز همچون سال گذشته مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت مقدماتی و نهایی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در همین راستا متسابقین منطقه شمال شهرستان کاشان در مصلی شهر مشکات و شرکت منندگان منطقه مشهداردهال و بخش نیاسر در آستان مقدس علی بن باقر علیه السلام مشهد اردهال نیز به صورت جداگانه برای راه یابی به مرحله نهایی و شهرستانی بایکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان افزود: در این دو منطقه 300 نفر شرکت کننده در رشته های حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، قرائت و.... برای کسب رتبه های برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه 12 و 13 اردیبهشت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه اضافه کرد: در دیگر مناطق شهرستان کاشان نیز این مسابقات پس از ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می کند تا نفرات برتر جهت راه یابی به مرحله استانی بایکدیگر در رشته های مختلف به رقابت بپردازند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار