• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کرسی تلاوت قران کریم در امامزاده سلطان سید علی(ع) نایین برپا است

کرسی تلاوت قران کریم در امامزاده سلطان سید علی(ع) نایین برپا است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه میهمانی خداوند و در قالب طرح ضیافت الهی همه روزه در ماه مبارک رمضان آیین جزء خوانی قران کریم در جوار حرم مطهر امامزاده سلطان سید علی(ع) نایین برپا است.

 شنبه 21 اردیبهشت 1398   35  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد جبلی اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ قرانی و همچنین تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن ماه میهمانی خداوند و در قالب طرح ضیافت الهی همه روزه در ماه مبارک رمضان آیین جزء خوانی قران کریم در جوار حرم مطهر امامزاده سلطان سید علی(ع) نایین برپا است.

وی ادامه داد: این مراسم معنوی همه روزه از ساعت 19 بعدازظهر با حضور قاریان برجسته آغاز می شود و تا زمان نماز مغرب و عشاء نیز ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین افزود: همچنین پس از افطار نیز جلسه تفسیر قران کریم نیز توسط حجت الاسلام و المسلمین سجادی امام جمعه شهر نایین در جوار حرم مطهر این امامزاده برگزار می شود.

احمد جبلی در ادامه اضافه کرد: خیمه معرفتی نیز همراه با غرفه های کودک و نوجوان، قرآن بخوان جایزه بگیر، پاسخگویی به شبهات شرعی، مشاوره خانواده و ایستگاه همه واقف باشیم در طول ایام ماه مبارک رمضان در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برپا شده است که در این خیمه معرفت به زائران این بارگاه ملکوتی به صورت رایگان خدمات فرهنگی و مذهبی ارائه می شود.

وی گفت: آستان مقدس امامزاده سلطان سیدعلی (علیه السلام) در شهرستان نایین، در مرکز شهر نایین واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار