• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اجرای برنامه های متعدد قرانی در ماه مبارک رمضان در جوار بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان

اجرای برنامه های متعدد قرانی در ماه مبارک رمضان در جوار بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان آیین جزء خوانی قران، تفسیر قرآن، کرسی تلاوت قرآن و محفل انس با قران کریم در قالب طرح ضیافت الهی در جوار بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان در حال برگزاری است.

 یک شنبه 22 اردیبهشت 1398   34  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی اظهار داشت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، ترویج فرهنگ قرانی امسال طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 8 امامزاده عظیم الشان و بقعه متبرکه شهرستان گلپایگان آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا آیین جزء خوانی قرآن کریم نیز همه روزه با حضور قاریان، حافظان و اساتید قرآن کریم در جوار حرم مطهر 4 امامزاده مجری طرح ضیافت الهی در حال برگزاری است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: امسال توسط هماهنگی هایی که سازمان اوقاف و امور خیریه انجام داده است تعدادی از اساتید برجسته حوزه علمیه و مفسران عالی قران کریم به مناطق مختلف جهت برگزاری جلسات تفسیر قران اعزام شده اند که در این راستا نیز جلسات تفسیر قرآن کریم در جوار حرم مطهر امامزاده هفده تن(ع)، مسجد حجت الاسلام و مقبره حجت الاسلام با حضور آیت الله بطحایی عضو مجلس خبرگان رهبری و از اساتید حوزه علمیه و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران همه روزه در ماه مبارک رمضان تشکیل می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی در ادامه یادآور شد: همچنین در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(دامت برکات) امسال سفره افطاری ساده به همت اعضای هیئت امناء 4 امامزاده جلیل القدر در شهرستان گسترده همه روزه می شود و روزه داران و زائران این اماکن متبرکه نیز میهمان خوان گسترده امامزادگان واجب التعظم هستند.

وی در ادامه به برپای خیمه معرفت در جوار حرم مطهر امامزاده هفده تن(ع) اشاره و اضافه کرد: امسال در اجرای طرح ضیافت الهی 9 مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم همکاری و مشارکت دارند که از این افراد در راستای اقامه نماز، برپایی جلسات تفسیر قرآن کریم، پاسخگویی به شبهات مذهبی و.... استفاده می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: در شب های لیالی قدر نیز محفل انس با قران کریم با حضور قاریان، حافظان و اساتید برجسته قران کریم در جوار حرم مطهر امامزاده هفده تن(ع) برپا می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار