• امروز سه شنبه بیست و پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از 130 میلیون ریال کمک توسط واقفان و خیرین نیکوکار گلپایگانی به مناطق سیل زده ارسال شده است

بیش از 130 میلیون ریال کمک توسط واقفان و خیرین نیکوکار گلپایگانی به مناطق سیل زده ارسال شده است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: تاکنون از محل موقوفات، کمک های مردمی و همچنین کمک های اعضای هیئت امنای بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان تاکنون 135 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی برای مناطق سیل زده ارسال شده است.

 دوشنبه 23 اردیبهشت 1398   22  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی اظهار داشت: باتوجه به حادثه اخیر سیلی که در مناطق مختلف کشور اتفاق افتاد و از آنجایی که هر فردی در حد توان خود و وظیفه انسانی که برعهده دارد کمک های نقدی و غیر نقدی را برای مناطق سیل زده ارسال کرده است اداره اوقاف و امور خیریه نیز در این زمینه اقداماتی را انجام داده است.

وی ادامه داد: در همین زمینه از محل موقوفات منطبق 65 میلیون ریال به حساب اداره کل اوقاف استان واریز شد تا در قالب محموله ای لوازم التحریری که توسط معاونت فرهنگی اجتماعی تهیه شده بود این اداره نیز سهمی داشته باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان افزود: همچنین اعضاء هیئت امنا بقاع متبرکه شهرستان نیز در اقدامی انسانی از حساب شخصی خود 50 میلیون ریال را جمع آوری کردند و به حساب سازمان هلال احمر جهت کمک به افراد سیل زده واریز کردند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی گفت: به همت اعضاء هیئت امناء امامزاده هفده تن(ع) نیز دو تن آرد به ارزشی بالغ بر 20 میلیون ریال جمع آوری و برای افراد سیل زده ارسال شد.

وی در پایان گفت: همچنان اداره اوقاف و امور خیریه آماده دریافت کمک های مردم خیر و نیکوکار شهرستان جهت ارسال به مناطق سیل زده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار