• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

استفاده از ظرفیت روابط عمومی تمام دستگاه ها جهت میزبانی مسابقات قرانی کشور

استفاده از ظرفیت روابط عمومی تمام دستگاه ها جهت میزبانی مسابقات قرانی کشور

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: جهت برگزاری هرچه بهتر مسابقات کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران کریم کارگروهی با حضور روابط عمومی ادارات سراسر استان تشکیل و از ظرفیت آنان استفاده می شود.

 دوشنبه 23 اردیبهشت 1398   82  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: براساس دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با استاندار و همچنین با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان مقرر شد تا در راستای برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران کریم به میزبانی استان اصفهان کارگروهی با حضور روابط عمومی ادارات سراسر استان تشکیل و از ظرفیت آنان استفاده می شود.

وی در ادامه افزود: این کارگروه با هدف استفاده از ظرفیت های دستگاه ها و نهاد جهت معرفی این رویداد بزرگ قرانی، معرفی شخصیت های برجسته قرانی شهرستان ها و استان، اجرای هدفمند تبلیغات محیطی، برگزاری نشست های تخصصی، برپایی نمایشگاه استانی با موضوع قران و... با رویکرد ایجاد فضایی قرآنی در سطح استان و بهرمندی هرچه بهتر و بیشتر مردم و اقشار مختلف از برگزاری این رویداد بزرگ قرانی این کارگروه تشکیل می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: میزبانی این دوره از مسابقات بهترین زمان برای ترویج و نشر معارف قرآنی است که لازمه این موضوع ایجاد وحدت و همدلی بین دستگاه ها و برگزاری برنامه های متنوع و متعدد قرانی برای اقشار مختلف جامعه است.

ایمان خواجه در ادامه یادآور شد: مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 6 مهر لغایت 18 مهر ماه با حضور 700 نخبه قرآنی از سراسر کشور به میزبانی استان اصفهان و در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار