• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نمایشگاه حدیث نیایش در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل افتتاح شد

نمایشگاه حدیث نیایش در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل افتتاح شد

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: در ششمین روز از ماه مبارک رمضان نمایشگاه حدیث نیایش همراه با برنامه های متنوع در جوار حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل افتتاح شد.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1398   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سید جواد تکیه اظهار داشت: در راستای نشر معارف اهل بیت(ع) و با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و اجرای طرح ضیافت الهی نمایشگاه حدیث نیایش همراه با برنامه های متنوع در جوار حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل افتتاح شد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آثار هنری با محوریت ارتباط با خداوند برای عموم مردم به نمایش گذاشته شده است و مراسم پرده خوانی با موضوعات مذهبی، تابلو خوانی احادیث نیایش(همراه با اهداء جوایز نفیس سفر به مشهد مقدس)، مشاوره راه و رسم نیایش، حفظ 5 حدیث همراه با جایزه و پرورش فکری کودکان از جمله برنامه هایی هستند که در حاشیه این نمایشگاه یک ساعت پس از افطار برای عموم مردم با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا می شوند.

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل در ادامه افزود: این نمایشگاه  با حضور مسئولان و فعالان فرهنگی شهرستان روز یکشنبه 22 اردیبهشت مصادف با ششمین روز از ماه مبارک رمضان ساعت 18 و 15 دقیقه با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان و مردم در شبستان حضرت آیت ا.. عاملی (ره) این امامزاده واجب التعظیم افتتاح شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار