• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اجرای طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه شهرستان اردستان

اجرای طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه شهرستان اردستان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی همراه با آیین جزء خوانی قرآن کریم به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 6 بقعه متبرکه شهرستان اردستان آغاز شده است.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1398   49  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، محمد رضا ترحمی اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه و در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی به صورت ویژه همراه با برنامه قرانی در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه شهرستان اردستان آغاز شده است.

وی ادامه داد: در قالب این طرح همه روزه آیین جزء خوانی و ترتیل خوانی قران کریم همراه با جلسات تفسیر قران کریم با حضور اساتید و قاریان برجسته در جوار حرم مطهر 6 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان در حال برگزاری است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان افزود: پاسخگویی به مسائل شرعی و شبهات دینی و همچنین تشکیل جلسات تفسیر قرآن کریم با همکاری و مشارکت 6 مبلغ بومی مستقر و همکار در اجرای این طرح در جوار بقاع متبرکه حال اجرا است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار