• امروز چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

جشنواره اسلامی گل و گلاب در امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می شود

جشنواره اسلامی گل و گلاب در امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: با هدف رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جشنواره اسلامی گل و گلاب در جوار حرم مطهر امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می شود.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   85  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های به عمل آمده در قالب طرح ضیافت الهی و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جشنواره اسلامی گل و گلاب در جوار حرم مطهر امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این مراسم در روز پنجشنبه ۲ مصادف با هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان با‌ حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می شود تا در این مراسم تولیدات و محصولات مختلف مردم یزدل معرفی شوند و گلاب تولیدی از گلستان های یزدل نیز به حرم مطهر حضرت زینب(س) اهدا شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: این مراسم با همکاری و مشارکت اعضای هیئت امناء امامزاده بی بی زینب (س)، شورای بخش مرکزی، انجمن دوستداران میراث فرهنگی، پایگاه های بسیج یزدل، شرکت تعاونی الغدیر و عزیزانی که در صنف تولید گلاب مشغول بکار هستند در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: آستان مقدس امامزاده بی بی شاه زینب (علیها السلام) در شهرستان آران و بیدگل، در ۱۴ کیلومتری شهرستان آران و بیدگل و در ۲ کیلومتری روستای یَزدِل واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار