• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گردهمائی بزرگ روحانیون و مبلغان شهرستان گلپایگان در آستان مقدس امامزادگان هفده تن(ع) برپا شد

گردهمائی بزرگ روحانیون و مبلغان شهرستان گلپایگان در آستان مقدس امامزادگان هفده تن(ع) برپا شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: همزمان با شهر الصیام ماه ضیافت الهی نشست و گردهمائی بزرگ روحانیون و مبلغان شهرستان گلپایگان در آستان مقدس امامزادگان هفده تن و ناصربن علی (ع) این شهرستان برگزار شد.

 شنبه 28 اردیبهشت 1398   34  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیرالاسلامی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی و با محوریت موضوعات مختلف و چگونگی خدمات رسانی به مردم بزرگوار شهرستان گلپایگان در ماه مبارک رمضان نشست و گردهمائی بزرگ روحانیون و مبلغان شهرستان گلپایگان در آستان مقدس امامزادگان هفده تن و ناصربن علی (ع) برگزار شد.

وی ادامه داد: این اجتماع باشکوه باحضور بیش از یکصد نفر از اساتید و روحانیون شهرستان گلپایگان و باحضور امام جمعه، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان و همچنین میهمان ویژه این جلسه آیت الله بطحائی گلپایگانی عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: همچنین در این گردهمائی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین روان معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان و آیت الله بطحائی در مورد چگونگی مقابله با جنگ نرم دشمن، خدمت به مردم محروم شهرستان، نیازهای فرهنگی و تبلیغی جامعه و چگونگی توسعه فرهنگ وقف به ایراد سخن پرداختند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار