• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

سامانه شکايات

پیش بینی وقف 2 هزار مصحف قرآنی در نمایشگاه قرآن اصفهان

پیش بینی وقف 2 هزار مصحف قرآنی در نمایشگاه قرآن اصفهان

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از عرضه 2 هزار مصحف قرآنی برای وقف در شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان خبرداد.

 شنبه 28 اردیبهشت 1398   64  0      


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، یحیی قاسمی با اشاره به برگزاری شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان که در روزهای 28 اردیبهشت‌ماه تا 3 خرداد سال جاری، برگزار می‌شود، اظهار کرد: اداره کل اوقاف استان اصفهان با راه‌اندازی 4 غرفه ثبت‌نام طرح ملی حفظ قرآن، غرفه حفظ مجازی قرآن، غرفه مسابقات قرآن و غرفه فروش قرآن و کتاب‌های مذهبی در این نمایشگاه شرکت می‌کند.
وی افزود: امسال نیز طرح مصف قرآنی شامل (قرآن، نهج‌البلاغه، مفاتیح الجنان) در نمایشگاه قرآن اصفهان برگزار می‌شود، و براساس آن شهروند می‌تواند با پرداخت مبلغی یک جلد قرآن و یا نهج‌الباغه تهیه و آن را وقف کند.
رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: سال گذشته حدود 3 هزار وقف مصف قرآنی داشتیم، ولی امسال با توجه به افزایش هزینه کاغذ، حدود 2 هزار مصحف قرآنی را پیش‌بینی کرده‌ایم.
یحیی قاسمی بیان کرد: مستندهای مربوط به مسابقات قرآن، آزمون طرح ملی حفظ قرآن و جزءخوانی قرآن‌کریم امسال در نمایشگاه قرآن اصفهان برای بازدیدکنندگان پخش می‌شود.
وی در ادامه افزود: قاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه امسال نیز آقای حق‌شناس است که از طرف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان معرفی شده است.
انتهای پیام/

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار