• امروز یک شنبه بیست و هفنم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان

برگزاری جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در 5 بقعه متبرکه شاخص شهرستان خبر داد.

 دوشنبه 30 اردیبهشت 1398   51  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی با تبریک میلاد کریم اهل بیت(ع) حضرت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: امام حسن(ع) در سخن و سخنوری بی همتا و یک شخصیت اجتماعی به تمام معنا بودند و مردم با دیدن حضرت تابلوی بدیع انسانیت را مشاهده می‌کردند.

وی در ادامه با بیان این که حضرت امام حسن مجتبی(ع) نمونه بارز خیرخواهی است گفت: امام حسن مجتبی (ع) اسوه کاملی از مدارا و ملاطفت با مردم بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به برپایی جشن‌های میلاد این امام همام تصریح کرد: مراسم جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) مصادف با ۱۵ رمضان در5 بقعه متبرکه شهرستان فلاورجان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان در شب و روز میلاد این امام همام با برپایی جشن‌های مذهبی، سخنرانی، مولودی خوانی، ضیافت افطاری، میزبان خیرین و مردم هستند.

احمد آزادگی بیان داشت: ذکر فضایل و کرامات امام حسن مجتبی(ع) از مهمترین محورهای سخنرانی جشن‌های میلاد است.

وی در ادامه افزود: آستان مقدس امامزادگان سید محمد(ع) قهدریجان، امامزاده شریف و میر مرتضی(ع) شرودان، سید محمد(ع) لارگان، و امامزاده قاسم و حمزه(ع) اشترجان  برخی از بقاع متبرکه‌ای هستند که در آنجا مراسم میلاد امام حسن(ع) به صورت ویژه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار