• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعضاء ستاد برگزاری مسابقات قرانی کشور با امام جمعه اصفهان دیدار کردند

اعضاء ستاد برگزاری مسابقات قرانی کشور با امام جمعه اصفهان دیدار کردند

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان به همراه جمعی از معاونان و رئوسای ستادی اداره کل اوقاف پیرامون برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران با آیت الله طباطبایی نژاد دیدار و گفتگو کردند.

 دوشنبه 30 اردیبهشت 1398   154  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: اعضاء کمیته ستاد برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران جهت استفاده از رهنمودهای آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان با وی دیدار و گفتگو کردند.

ایمان خواجه ادامه داد: این دیدار روز شنبه ۲۸ اردیبهشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیر کل اوقاف استان و جمعی از معاونان و رئوسای ستادی و روئسای نواحی یک و دو اوقاف شهرستان اصفهان در دفتر امام جمعه اصفهان در راستای  برنامه ریزی برای برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی کشور به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: در این جلسه آیت الله طباطبایی نژاد ضمن ابراز خرسندی به جهت میزبانی اصفهان در این دوره از مسابقات، بر اجرای درست برنامه های قرآنی در این دوره از مسابقات تاکید کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار