• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی در اصفهان برگزار می شود

چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی در اصفهان برگزار می شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

 دوشنبه 30 اردیبهشت 1398   367  0      


 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در مراسم افتتاح شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان با تاکید بر نقش عترت در کنار قرآن، اظهار کرد: یکی از افتخارات این سازمان انجام فعالیت‌های فرهنگی هم در حوزه قرآن و هم برای عترت است.
وی با اشاره به وظیفه خطیر این سازمان در حوزه فعالیت‌های قرآنی، تصریح کرد: یکی از وظایف سازمان اوقاف برگزاری برنامه‌های قرآنی است و در این راستا چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم نیز به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و با حضور بیشتر از ۶۰۰ فعال قرآنی از 6 لغایت ۱۸ مهرماه سال جاری در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه افزود: در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآنی که اسفندماه سال گذشته برگزار شد، ۴ هزار نفر در مصلی اصفهان و ۲۳ هزار نفر در استان اصفهان شرکت کردند.
وی وجود قاریان و حافظان به نام را از برکات نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا دانست و افزود: قرآن و عترت دو نعمت الهی است که شهدا با اهدای خون و زندگی خود موجب حفظ آن شدند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به کسب رتبه اول در رشته حفظ قرآن در سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم توسط دختر دانش آموز آران و بیدگلی، تاکید کرد: نوجوانان و نوسالان آران و بیدگل جز خوانی قرآن کریم را در محل امامزاده محمد هلال بن علی(ع) انجام می‌دهند و علاقه همزمان به قرآن و عترت موفقیت آنان را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار