• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

جشن بزرگ میلاد امام حسن(ع) در 21 بقعه متبرکه و امامزاده کاشان برگزار می شود

جشن بزرگ میلاد امام حسن(ع) در 21 بقعه متبرکه و امامزاده کاشان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با سالروز میلاد کریم اهل بیت(ع) در قالب طرح ضیافت الهی و همراه با برنامه های شاد و متنوع به صورت ویژه جشن بزرگ میلاد امام حسن مجتبی(ع) در جوار حرم مطهر 21 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

 سه شنبه 31 اردیبهشت 1398   82  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و نشر معارف اسلامی همزمان با آغاز ماه رمضان طرح ضیافت الهی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی، قرآنی در جوار حرم مطهر 27 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان شهرستان کاشان با رویکرد تبدیل یان بقاع متبرکه به قطب فرهنگی آغاز شد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز آیین جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان و حافظان برجسته همه روزه در جوار حرم مطهر 25 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان شهرستان برپا می شود که آیین جزء خوانی امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال به صورت ویژه توسط شبکه های مختلف صدا و سیما پوشش داده می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان افزود: همزمان با سالروز رحلت حضرت خدیجه(س) نیز ویژه برنامه خدیجه مادر امت نیز به صورت ویژه در جوار 7 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه گفت: همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) نیز برنامه های متنوعی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 21 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان پیش بینی شده است که با همت اعضاء هیئت امناء این اماکن متبرکه برگزار می شوند.

وی در ادامه بیان کرد: در شب های لیالی قدر نیز ویژه برنامه هایی در جوار حرم مطهر 24 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان برنامه ریزی شده است که اجرا می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در ادامه افزود: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان نیز محفل انس باقرآن کریم با حضور اساتید قرآنی در جوار حرم مطهر امامزاده محمد بن اوسط علی بن ابیطالب(ع) کاشان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه یادآور شد: طرح ضیافت الهی با همکاری و مشارکت 27 مبلغ بومی و اعزامی در جوار بقاع متبرکه مجری این طرح در حال اجرا است و سفره های افطاری ساده نیز در جوار حرم مطهر امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) رواند و امامزادگان قاسم و محمد بن زین العابدین(ع) جوشقان قالی همه روزه گسترده است و سفره افطاری ساده آستان مقدس امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال نیز روزهای شنبه و چهارشنبه برای پذیرایی از زائران و روزه داران گسترده می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار