• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ساخت مخزن آب شرب امامزاده سید محمد(ع)خمینی شهر به اتمام رسید

ساخت مخزن آب شرب امامزاده سید محمد(ع)خمینی شهر به اتمام رسید

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر گفت: مخزن آب شرب امامزاده سید محمد(ع) خمینی شهر با امکان ذخیره 500 متر مکعب آب با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 816 میلیون ریال از محل کمک های مردمی ساخته شد.

 سه شنبه 31 اردیبهشت 1398   114  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات رفاهی مناسب به زائران امامزاده سید محمد(ع) خمینی شهر و با هدف حل مشکل کمبود آب شرب و همچنین فشار پایین آب شرب این امامزاده جلیل القدر مخزن آبی برای این امامزاده عظیم الشان ساخته شد.

وی ادامه داد: این مخزن بتونی امکان ذخیره 500 متر مکعب آب شرب را دارد که در مدت سه ماه و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 816 میلیون ریال از محل کمک های مردمی ساخته شد تا زائران این امامزاده واجب التعظیم که اقصی نقاط کشور به زیارت این امامزاده بزرگوار مشرف می شوند دیگر مشکل کمبود آب شرب و فشار آب در این مکان را نداشته باشند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر گفت: آستان مقدس امامزاده سیدمحمد (علیه السلام) در استان اصفهان، شهرستان خمینی شهر، بخش مرکزی، شهر خمینی شهر، میدان قدس، بعد از دانشگاه صنعتی واقع شده است.  

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار