• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

120ویژه برنامه،دهه کرامت در امامزادگان و بقاع متبرکه استان اصفهان

120ویژه برنامه،دهه کرامت در امامزادگان و بقاع متبرکه استان اصفهان

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری برنامه های دهه کرامت خبر داد

 یک شنبه 23 تیر 1398   37  0      


معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با تشریح برنامه‌های دهه کرامت در امامزادگان و بقاع متبرکه گفت: در همین راستا همایش بزرگداشت امامزادگان در هشت بقعه متبرکه شاخص استان شامل امامزادگان جعفربن موسی (ع) شهرضا ،آقا علی عباس(ع) بادرود،امامزاده ابوالعباس خوراسگان ، امامزاده سید الکریمان(ع) برخوار و............. برگزار خواهد شد .
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: بقاع متبرکه امامزادگان ، جایگاه و مامن عاشقان و اردتمندان خاندان معصومین(علیهم السلام) و ذرای این بزرگواران در طول تاریخ می باشد که در طول تاریخ این اماکن پناهگاه مردم بوده است.
حجت الاسلام روان گفت: جشن‌های دهه کرامت در 110 امامزاده لازم التعظیم سراسر استان برپا می‌شود که این برنامه‌ها همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها آغاز خواهد شد.
ایشان در ادامه افزود:با اشاره به نامگذاری روز پنجم ذی‌القعده به عنوان روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان، افزود: همزمان با روز ملی امامزادگان، 8 همایش ویژه بزرگداشت امامزادگان در استان اصفهان برگزار می گردد..
وی برگزاری برنامه‌هایی درخصوص شناخت ابعاد شخصیتی امامزادگان عظیم الشأن (ع)، تجلیل از خادمان و فعالان این عرصه را از برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در دهه کرامت برشمرد..
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف اصفهان همچنین از برگزاری همایش بزرگداشت امامزاده جعفربن موسی (علیهاسلام ) شهرضا به صورت استانی وبرگزاری 24 همایش بزرگداشت امامزادگان در شهرستان های استان خبر داد.
وی با اشاره به دهه کرامت اعلام کرد حدود 30 خیمه‌ معرفت و غرفه‌های کودک و نوجوان و مشاوره در جوار آستان امامزاده‌ها و بقاع متبرکه برپا می‌شود .
حجت الاسلام روان در ادامه خاطرنشان کرد: در دهه کرامت امسال از (13 تا 23 تیرماه ) بقاع متبرکه امامزادگان میزبان خادمین امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه (س) در استان اصفهان خواهیم بود که نمایندگان آستان مقدس رضوی در بقاع متبرکه حضور خواهند داشت.
جشن‌های دهه کرامت همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از تاریخ یکم ذی القعده آغاز می گردداست و تا یازدهم ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا علیه السلام در اماکن متبرکه ادامه خواهد داشت .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار