• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت نام در دانشکده علوم قرانی  اصفهان تا 6شهریور ادامه دارد

ثبت نام در دانشکده علوم قرانی اصفهان تا 6شهریور ادامه دارد

معاون دانشکده علوم قرانی از ثبت نام بدون کنکور در این دانشگاه با توجه به سوابق تحصیلی خبر داد

 سه شنبه 25 تیر 1398   91  0      


ثبت نام در دانشکده علوم قرانی اصفهان تا 6شهریور ادامه دارد
معاون دانشکده علوم قرانی اصفهان گفت: همکاری این دانشکده و اداره کل اوقاف استان باعث اعتلای بیشتر فعالیت های قرآنی در سطح اصفهان می شود.
دکترمهدی اثنی عشران معاون دانشکده اعلام کرد : این دانشکده از سال 1390تاسیس و رسما کار خود را شروع کرده است . این دانشکده در سال 92 به ساختمان جدید در ابتدای جاده ورودی شهر دولت آباد منتقل و شروع به کار کرده است
دکتراثنی عشران اظهار کرد: در حال حاضر دانشکده علوم قرآنی اصفهان با350 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به آموزش و تربیت نخبگان علوم قرآنی مشغول است
وی خاطر نشان کرد: دانشکده علوم قرآنی اصفهان (دولت آباد) از برکات و ثمرات سازمان اوقاف و امور خیریه است و این دانشکده نیز در سال های اخیر با اقدامات انجام داده افتخار آن را داشته است تا در بین ۲۲ دانشکده فعال علوم قرانی در سراسر کشور جز برترین دانشکده های کشور قرار بگیرد.
معاون دانشکده علوم قرانی اصفهان یادآور شد: از آنجایی که سازمان اوقاف و امور خیریه یکی از نهادهایی است که در ترویج و تربیت قرآن پژوهان فعالیت های زیادی از آغاز جمهوری اسلامی تاکنون داشته است و در این رابطه نیز فعالیت های گسترده و تاثیرگذاری را انجام داده است. دانشکده علوم قرآنی نیز با هدف تربیت نخبگان قرآنی و همچنین انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی در امور قرآنی تاسیس شده است بنابراین همکاری دانشکده علوم قرآنی و اداره کل اوقاف استان اصفهان باعث اعتلای بیشتر فعالیت های قرآنی در سطح استان می شود.
در ادامه وی خاطر نشان کرد به اطلاع داوطلبان کنکور سراسری می رساند دانشکده علوم و معارف قرآن کریم در ۱۶ دانشکده علوم قرآنی از بین پذیرفته شدگان خواهر و برادر در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو می پذیرد.
تمامی داوطلبین رشته های شاخه نظری ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی که در کنکور سراسری سال جاری شرکت نموده اند می توانندبا انتخاب کد رشته، رشته علوم قرآن و حدیث در دوره روزانه (تحصیل رایگان) و کد رشته مربوط به همان رشته در نوبت دوم نسبت به انتخاب این دانشکده (دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – سازمان اوقاف و امور خیریه _ محل تحصیل دانشکده علوم قرآنی اصفهان) اقدام نمایند.
وی در ادامه افزود این دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با توجه به سوابق تحصیلی و بدون کنکور دانشجو می پذیرد مهلت ثبت نام بدون کنکور در این دانشکده تا 6شهریور ماه ادامه دارد
☎️ شماره تماس جهت مشاوره: 03145850771داخلی 101 و108
🔰 نشانی: اصفهان_دولت آباد_میدان قائم(عج)_بلوار طالقانی_خیابان حسام الدین دولت آبادی دانشکده علوم قرآنی اصفهان
آدرس کانال دانشکده در پیام رسان ایتا: eitaa.com/quranesf
سایت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم:www.quran.ac.ir
لینک مستقیم آشنایی با دانشگاه، تسهیلات رفاهی، رشته های تحصیلی و پاسخ به سوالات متداول:yon.ir/mQxZ4
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار