• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت اولین  وقف فلاورجان   در سال ۹۸ به ارزش دو میلیارد  و پانصد میلیون ریال

ثبت اولین وقف فلاورجان در سال ۹۸ به ارزش دو میلیارد و پانصد میلیون ریال

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از اولین وقف در سال 98 در شهرستان فلاورجان خبر داد

 سه شنبه 25 تیر 1398   32  0      


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان از ثبت اولین وقف جدیدشهرستان همزمان با هفتم ذی القعده گرامیداشت مقام امامزادگان در سال ۹۸ به ارزش دو میلیارد و پانصد میلیون خبر داد.
احمد آزادگی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: فرهنگ‌سازی وقف به سمت نیازهای روز جامعه نظیر علم و فناوری، اعیاد مذهبی، دارو و درمان و تفسیر و آموزش قرآن امری ضروری و از اهمیت ویژه برخوردار است.
احمد آزادگی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از ثبت اولین وقف در سال ۹۸ در شهرستان فلاورجان به ارزش دو میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت: واقفین خیر اندیش غلامشاه محمودی و منصور کریمی به نمایندگی از بختیاری های مقیم فلاورجان زمینی به متراژ 337متر مربع را به نیت توسعه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و حسینیه محله ی جعفرآباد وقف نمودند.
وی بر لزوم نهادينه كردن فرهنگ وقف درجامعه تاكيد كرد و افزود: افرادي كه از توان مالي كافي برخوردار نيستند مي توانند با وقف مشاركتي در اين مر خيرخواهانه و خداپسندانه مشاركت كنند.

آزادگی گفت: در صورت ترويج فرهنگ وقف مشاركتي بسياري از مشكلات موجود جامعه رفع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه وقف میراث ماندگار است، گفت: اولیای دین خود این اقدام را انجام داده تا به مردم بیاموزند که از ثمرات دست یافته‌های خود در آخرت نیز استفاده کنند.
وی با بیان اینکه واقفان خیراندیش در ثبت موقوفات به نیاز‌های روز جامعه توجه کنند، گفت: کمک به نیازمندان، دارو و درمان، حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، خرید جهیزیه برای نوعروسان از جمله نیاز‌های روز جامعه به‌شمار می‌رود.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار