• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رونمایی از  طرح پیوند آسمانی  (طرح تسهیل ازدواج زوجین تحت  تبرک  امامزادگان  عظیم الشان  اصفهان)  در مقبره علامه مجلسی

رونمایی از طرح پیوند آسمانی (طرح تسهیل ازدواج زوجین تحت تبرک امامزادگان عظیم الشان اصفهان) در مقبره علامه مجلسی

سخنگوی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان گفت : همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س)، مراسم رونمایی طرح «پیوند آسمانی» طرح تسهیل ازدواج زوجین تحت تبرک امامزادگان استان اصفهان برگزار شد.

 دوشنبه 14 مرداد 1398   54  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان وی در ادامه افزود:نخستین روز از آخرین ماه سال قمری، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد. علی علیه السلام، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت.
ایمان خواجه در ادامه خاطر نشان کرد:همزمان با سالروز ازدواج امام علی و حضرت زهرا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و مدیران کل دستگاههای استان طرح پیوند آسمانی رونمایی شد.
خواجه در ادامه بیان کرد که مدیر کل اوقاف استان در این آیین گفت: از این پس زوجهای جوان می توانند مراسم جشن عقد خود را به صورت رایگان در جوار امامزادگان برگزار کنند.
حجت الاسلام رضا صادقی افزود: 25 امامزاده را در استان برای اجرای خطبه عقد و مراسم آن به صورت رایگان آماده کرده ایم که زوجهای جوان می توانند زندگی مشترک خود را در این اماکن معنوی آغاز کنند.
بهبهانی، مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان اصفهان نیزگفت با هماهنگی های صورت گرفته سردفتران ازدواج، اجرای مراسم خواندن خطبه عقد به شکل رایگان در این 25 امامزاده انجام شود.
در این رونمایی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان برگزار کردید ایشان بیان کردند که محور زندگی بر محبت نهادینه شده است و در زندگی محبت محبت می آورد و بی محبتی خواه نا خواه بی محبتی همراه دارد
ایشان در ادامه افزودند علت بیشتر طلاق ها در جامعه ناآگاهی و عدم اطلاع زوج ها از وظایف و مسئولیت هایی است که دارند
آیت الله طباطبایی خاطر نشان کرد که بهترین سرمه برای زن محبت و برای مرد الموده است
خواجه گفت : این طرح با همکاری و مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ، اداره کل ثبت و اسناد استان اصفهان ، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان و کانون سر دفتران ازدواج و طلاق استان اصفهان با هدف ایجاد الگویی موفق در استان و کشور ،ایجاد انس ،اشتیاق مستمر بین زوجین در جوار امامزادگان ،هم افزایی دستگاه های دولتی و مردمی در راستای تسهیل گری ازدواج جوانان از امروز در استان قابل اجرا می باشد
همایش رونمایی طرح پیوند آسمانی (طرح تسهیل ازدواج زوجین تحت تبرک امامزادگان عظیم الشان اصفهان) با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان حضرت آیت الله طباطبایی نژاد و مدیران کل دستگاهها ومسئولین استانی و سر دفتران ازدواج انجام شد
انتهای پیام
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار