• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

سامانه شکايات

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای متسابقین ضرورت دارد

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای متسابقین ضرورت دارد

یک شرکت کننده بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی برای متسابقین و شرکت کنندگان در بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم بسیار ضرورت دارد و این کار کمک شایانی به ارتقا سطح علمی و قرآنی متسابقین خواهد کرد.

 جمعه 12 مهر 1398   15  0      

زهرا جعفری در گفتگو با خبرنگار ستاد اطلاع رسانی چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم با بیان اینکه بنده از بدو تولد با مشکل نابینایی متولد شدم، اظهار کرد: همواره به نابینایی خود به عنوان یک نعمت نگاه کرده ام و شاکر خداوند متعال بوده ام. با وجود اینکه نابینایی نوعی محدودیت برای من محسوب می شد اما تحصیلم در مدرسه استثنایی موجب آشنایی با آموزگاری شد که مرا به حفظ قرآن کریم تشویق کرد.
وی افزود: شاید اگر بنده نابینا نبودم به مدارس عادی می رفتم و هیچ گاه با معلمی که مرا به حفظ قرآن کریم دعوت و تشویق کند، آشنا نمی شدم و از این نعمت بی بهره می ماندم. از هفت سالگی حفظ قرآن کریم را آغاز کردم و تا هفده سالگی این مرحله از حفظ قرآن کریم به طول انجامید و البته در کنار فعالیت قرآنی خود در مدح اهل بیت علیهم السلام نیز فعالیت می کنم و با جامعه قرآنی شهرستان خودمان اقدام به تشکیل یک گروه تواشیح کرده ایم.
این شرکت کننده بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم با بیان اینکه سطح فنی مسابقات در رده بسیار خوبی برگزار شد، تصریح کرد: استفاده از اساتید و ظرفیت های قرآنی استان هایی همچون اصفهان برای استان های محروم کشور می تواند کمک شایانی به توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در کشور کند.برگزاری کارگاه های آموزشی برای متسابقین و شرکت کنندگان در بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم بسیار ضرورت دارد و این کار کمک شایانی به ارتقا سطح علمی و قرآنی متسابقین خواهد کرد.
انتهای خبر .//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار