• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

تجمع جاماندگان اربعین حسینی در حرم هلال بن علی (ع) برگزار می شود

تجمع جاماندگان اربعین حسینی در حرم هلال بن علی (ع) برگزار می شود

همزمان با اربعین حسینی، اجتماع بزرگ عزاداران هيئت های مذهبی آران و بيدگل در حرم هلال بن علی(ع) برگزار می شود.

 یک شنبه 28 مهر 1398   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان سید جواد تکیه، مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) اظهار داشت : همزمان با اربعين حسينی، اجتماع بزرگ هيئت های مذهبی آران و بيدگل با عنوان خيل سوگواران حسينی برای دهمین سال متوالی در این آستان مقدس برگزار می شود.
سید جواد تکیه اظهار داشت: در اين مراسم که ساعت 9:30 صبح روز اربعين سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آغاز می شود، خيل سوگواران حسينی مسیر ميدان امام حسن مجتبی (ع) تا صحن مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع) را با پای پياده طی كرده و در حرم مطهر به اقامه عزا و سوگواری خواهند پرداخت.
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) با اشاره به این که اين مراسم با همكاری سازمان اوقاف و امور خيريه و شورای هيئت های مذهبی آران و بيدگل برگزار می شود، تصریح کرد: در طول مسیر پیاده روی عزاداران حسینی تا حرم هلال بن علی(ع) ، مداحان و ذاکران اهل‌بیت (ع) به نوحه خوانی خواهند پرداخت.
تکیه از پخش زنده شور و شعور مردم آران و بیدگل در اربعین حسینی از رسانه ملی خبر داد و تصریح کرد: پخش زنده عزاداری هیئت های مذهبی در حرم هلال بن علی(ع) از طریق شبکه های سراسری، ملی و بین المللی در سال های اخیر آداب ، فرهنگ و نوع عزاداری سنتی مردم آران و بیدگل که شور همراه با شعور است را به مردم ایران نشان داده است.
وی با اشاره به دیگر برنامه های ویژه روز اربعین، خاطر نشان ساخت: قرائت زیارت با عظمت اربعین بعد از نماز عصر در شبستان آیت الله عاملی (ره) برگزار می شود.
انتهای خبر.//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار