• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در بقاع شاخص استان اصفهان

جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در بقاع شاخص استان اصفهان

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان از برگزاری جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در امامزادگان و بقاع شاخص استان اصفهان خبر داد.

 پنج شنبه 16 آبان 1398   29  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ؛ حجت الاسلام محمد حسین بلک با اشاره به احادیثی از پیامبر(ص) و ائمه اطهار در مورد امام زمان(عج) اظهار داشت: روز نهم ربیع الاول به عنوان روز یادآوری و بزرگداشتی برای مقام امام حیّ و حاضر خود جشن می‌گیریم تا گونه‌ای خاکساری و سپاس باشد به درگاه خداوند متعال به پاس نعمت بزرگ امامت، واسطه فیض رحمت و روح جهان هستی.
وی در ادامه از برگزاری مراسم جشن آغاز امامت حضرت قائم(عج) در بقاع شاخص استان اصفهان خبر داد و افزود: مراسم جشن آغاز امامت حضرت مهدی(عج) در اکثر امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان اصفهان برگزار می‌گردد ولی ویژه برنامه های شاخص این روز در جوار امامزادگان هلال بن علی در آران و بیدگل ، سید الکریما ن در برخوار ، مشهد اردهال ، سید محمد خمینی شهر و امامزاده شاهرضا در شهرضا و ....... برگزار می شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: این برنامه در روز پنجشنبه 16 آبان ماه در بقاع استان برگزار می شود وشایسته است که در این روز برای سلامتی امام زمان علیه السلام و تعجیل در فرج ایشان دعا کنیم و با امام خود تجدید بیعتی داشته باشیم.
این مسئول بیان کرد: رعایت شأن همه ائمه هدی (ع) بر همگان واجب است روز شهادت امام حسن عسکری روز عزای همه شیعیان جهان است و همگان در این روز که روز عزای اهل بیت (ع) است، باید عزادار باشند.
و روز پس از آن را به عنوان روز یادآوری و بزرگداشتی برای مقام امام حیّ و حاضر خود جشن می‌گیریم تا گونه‌ای خاکساری و سپاس باشد به درگاه خداوند متعال به پاس نعمت بزرگ امامت، واسطه فیض رحمت و روح جهان هستی.
انتهای خبر.//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار