• امروز چهارشنبه بیستم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جهاد در راه خدا از اهداف والای بسیجیان است

جهاد در راه خدا از اهداف والای بسیجیان است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان جهاد در راه خدا و حراست از ارزش‌های والای ولایی را از اهداف والای بسیجیان دانست.

 دوشنبه 4 آذر 1398   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در جلسه شورای اداری که همزمان با هفته بسیج برگزار شد، ضمن تبریک این هفته به بسیجیان دلاور ایران اظهار کرد: آرزوی معمار کبیر انقلاب همراهی و محشور شدن با یاران بسیجی‌اش بود و بدون شک امروز نیز همراهی یاران بسیجی با رهبر معظم انقلاب از مهم‌ترین عوامل استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و غلبه بر مشکلات و معضلات کشور بوده است.

وی با بیان اینکه جهاد در راه خدا و حراست از ارزش‌های والای ولایی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: بسیجیان این دو اصل را در دستور کار خود قرار داده و همواره بر این اصول پایبند هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه شهدا تا قبل از شهادتشان به معنای ریختن خودشان به مقام شهادت می‌رسد، اضافه کرد:در سوره مبارکه "یس" نیز در این خصوص آیاتی آورده شده است.

حجت‌الاسلام بلک با بیان اینکه بنا بر فرمایش پیامبر اکرم (ص) هر کسی که زندگی خود را در راه دانستن مصرف نکند، باخته است، اضافه کرد: همچنین بر اساس فرمایش ایشان کسی که به علمش جامه عمل نپوشاند و کسی که با اخلاص علم کسب نکند و به اجرا در نیاورد زندگی را کاملا باخته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار