• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک حجت الاسلام  محمد حسین بلک مدیرکل اداره کل اوقاف  و امور خیریه  استان اصفهان  به‌مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک حجت الاسلام محمد حسین بلک مدیرکل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به‌مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام محمد حسین بلک با صدور پیامی 5آذر روز بسیج مستضعفین را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

 دوشنبه 4 آذر 1398   46  0      

در متن پیام اینچنین آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.امام خمینی(ره)
بسیج مظهر عشق و ایمان ،آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است . مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
توفیق خدمتگزاری در بسیج، موهبتی است که به خادمان آن عطا شده تا در دنیا از ثمرات پربرکت شجره طیبه و در آخرت از فیض عظیم رضوان الهی سیراب شوند
بسیج حاصل بصیرت ،دور اندیشی وهوشمندی رهبربزرگ ومعمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)بوده که در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ تاسیس و عملیاتی شداکنون پس از گذشت سالیان متمادی و در طول این سالها نتایج آن به خوبی درک می شود. سالروز فرمان رهبرفقید انقلاب اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج و ارتش ۲۰میلیونی، ریشه درخت پاکی بود که با خون هزاران بسیجی جان بر کف و شجاع در طول این سالها آبیاری شد و اکنون به درختی تنومند وپرقدرت تبدیل شده است.
بسیج پرورش یافته در مکتب امام راحل با فرهنگ سازی تفکر بسیجی تبیین شده بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مورد عنایت ویژه مقام عظمای ولایت در طول این سالها مدرسه عشق بوده و تبلور ایثار و از خود گذشتگی.
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.
امروز، تفکر بسیجی که در فرمایش رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان لشکر مخلص خدا مزین شده، به مدد علم، بینش و نوآوری و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی توانسته است در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشتاز باشد.
اینجانب با گرامیداشت سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل (ره)مبنی بر تشکیل بسیج در ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ ، فرارسیدن هفته بسیج بویژه 5 آذر روز تشکیل بسیج مستضعفین را به تمامی بسیجیان عزیز و ملت بزرگ ایران و مردم شهید پرور استان اصفهان صمیمانه تبریک گفته و توفیق روز افزون این نهاد ارزشمند را از درگاه ایزد منان خواستارم .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار