• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برنامه  دستان آسمان   از استان اصفهان  روی آنتن می رود

برنامه دستان آسمان از استان اصفهان روی آنتن می رود

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از پخش زنده تلویزیونی برنامه صبحگاهی دستان آسمان در استان اصفهان از شبکه اول سیما خبر داد

 چهارشنبه 6 آذر 1398   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ایمان خواجه اظهار داشت : پخش برنامه صبحگاهی تلویزیونی دستان آسمان که با همکاری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف تهیه و تولید می‌شود، همزمان با دهه وقف به‌صورت هفتگی از شبکه اول سیما آغاز بکار کرد .
وی در ادامه گفت :این برنامه که در روزهای پنج‌شنبه هرهفته به مدت یک ساعت از ساعت 7:30 بامداد در قالب ترکیبی و به‌ صورت زنده پخش می شود ، هرهفته یکی از استان‌های کشور میزبان دست‌‍اندرکاران و میهمانان آن هستند.
خواجه در ادامه خاطر نشان کرد :ویژه برنامه «دستان آسمان» که پنجشنبه 7آذر ماه ، ساعت 30 : 7، از شبکه یک پخش می‌شود، این هفته میزبان استان اصفهان است که در موقوفه انگورستان ملک به صورت پخش زنده روی انتن می رود .
وی در ادامه افزود :در برنامه دستان آسمان که با حضور مردم و با دعوت از مدیران و مسئولان اجرا می‌شودشاهد معرفی امامزادگان، واقفین و موقوفات برتر در استان هستیم.
گفتنی است برنامه «دستان آسمان» کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که در 30 قسمت 60 دقیقه‎ای تهیه شده است که هربار از یکی از استان‌های کشور و با محور معرفی واقفان این استان‎ها پخش می‌شود.
تهیه کننده و کارگردان این برنامه علی‎خانی، مجری رضا امیراحمدی، مدیر تولید شهریار مهدوی و کارگران پرتابل آن مجید فتحی است.
انتهای خبر.//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار