• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

دوره آموزشی مبلغان بومی بقاع اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی مبلغان بومی بقاع اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی مبلغین بومی و مستقر در بقاع متبرکه استان اصفهان با حضور 100نفر از این مبلغین در محل سالن اجتماعات امامزاده شاه کرم صبح امروز برگزار شد

 شنبه 7 دی 1398   41  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان صبح امروز دوره آموزشی مبلغین بومی و مستقر در بقاع متبرکه استان اصفهان با حضور 100 نفر از این مبلغین در محل سالن اجتماعات امامزاده شاه کرم برگزار شد
اولین برنامه در این دوره آموزشی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام روان معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه جهت خیر مقدم به مدعوین و اساتید دوره و تببین دوره آموزشی بود و پس از ایراد سخنرانی مباحثی نیز به صورت کارگاهی بیان شد.
حجت الاسلام روان هدف از برگزاری این دوره را ساماندهی امر تبلیغ دانست و خاطرنشان کرد:تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی که توسط ولی امر مسلمین ترسیم شده است از جمله مهمترین وظایف مبلغین است
وی در ادامه گفت: در دومین بخش از این دوره آموزشی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام بهشتی نژاد با موضوع اخلاق کاربردی ، اخلاق با رویکرد تبلیغ در امامزادگان برگزار شد.
معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: طرح پرسش توسط مبلغین و شرکت کنندگان در دوره و ارائه مباحث تخصصی در حوزه اخلاق با رویکرد تبلیغ در امامزادگان و پاسخ به پرسش های مطروحه توسط سخنران از دیگر برنامه ها در بخش دوم این دوره آموزشی بود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد :امروز مهمترین وظیفه ما در حوزه فرهنگی مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمنان است و بقاع متبرکه می تواند بهترین پایگاه جهت جذب قلوب جوانان و نوجوانان باشد که مبلغین بایستی با هنر تبلیغی خود واسطه این امر باشند.
حجت الاسلام روان خاطرنشان کرد: استاد بخش سوم دوره آموزشی حجت الاسلام و المسلمین الهی دوست بود که در قالب روش بیان تفسیر ،تدبر در قران و روشهای بیان تفسیر مباحثی را مطرح نمود که مورد استقبال شرکت کنندگان در دوره واقع شد.
روان در باره اختتامیه این دوره خاطرنشان کرد که با سخنرانی حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دفتر ایشان برگزار گردید .
گفتنی است عناوین مورد تدریس در دوره شامل پنج بخش اخلاق کاربردی ،اخلاق با رویکرد تبلیغ در امامزادگان ، روش بیان تفسیر ، تدبر در قران وروشهای بیان تفسیر بود.
انتهای خبر..//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار