• امروز سه شنبه بیست و چهارم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار انجام شد؛ دیدار رئیس  اوقاف  و امور خیریه نجف آباد با تعدادی از پرستاران

به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار انجام شد؛ دیدار رئیس اوقاف و امور خیریه نجف آباد با تعدادی از پرستاران

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در مراکز درمانی توانبخشی شهید رجایی (جانبازان ) ، دیالیز و اورژانس شهید محمد منتظری و درمانگاه خیریه قمر بنی هاشم حضور یافت.

 چهارشنبه 11 دی 1398   62  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار و همچنین اجرای طرح مهر تندرستی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد به اتفاق همکاران در مراکز درمانی توانبخشی شهید رجایی (جانبازان ) ،دیالیز و اورژانس شهید محمد منتظری و درمانگاه خیریه قمر بنی هاشم حضور یافته و با اهدا شاخه گل و هدیه روز پرستار را به پرستاران و زحمتکشان این مراکز تبریک گفتند و از زحمات آنان تقدیر کرد.
حجت الاسلام بیدرام در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: به پاس اهمیت و جایگاه شغل پرستاری و نقشی که حضرت زینب(س) در صحنه کربلا و پرستاری از اسرای قیام کربلا به ویژه امام زمان خود حضرت امام سجاد(ع) داشت، روز ولادت این بانوی بزرگ اهل بیت(ع) به روز پرستار مزین شده است. پرستاری شغلی است که پاداش دنیوی و اخروی به دنبال خواهد داشت.
روح الله بیدرام ادامه داد: عموم مردم همواره قدردان پرستاران هستند و به زحمات آنان ارج می نهند. این شغل علاوه بر معنویتی که دارد، داری سختی های بی شماری است و تهدیدهای بسیاری روح و جسم این قشر خدوم جامعه را تهدید می کند.
گفتنی است، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد در پایان این دیدار ضمن بازدید از بخش های مختلف مراکز با پرستاران و روسای مراکز دیدار و گفتگو کرد
انتهای خبر..//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار