• امروز یک شنبه سی ام شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری ویژه برنامه های  سوگواره یاس نبوی در جلگه و جرقویه

برگزاری ویژه برنامه های سوگواره یاس نبوی در جلگه و جرقویه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه گفت: ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی در 6 بقعه از شهرستان جلگه و جرقویه برگزار می شود.

 دوشنبه 30 دی 1398   40  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ، حامد جعفرزاده افزود: ایام فاطمیه فرصت بسیار خوبی است تا بیشتر در راستای تبیین اهداف بانوی بزرگ اسلام تلاش و برنامه‌ریزی جامع‌تری در این زمینه داشته باشیم.
وی تصریح کرد: سوگواره یاس نبوی با هدف شناخت هرچه بیشتر حضرت زهرا (س)، تبدیل بقاع متبرکه به مراکزفرهنگی واستفاده از ظرفیت‌های این مکان‌ها به منظور نشر معارف دینی برگزار‌شد.
جعفرزاده تصریح کرد: قرائت قرآن، زیارت حضرت فاطمه (س)، سخنرانی و مرثیه‌سرایی از برنامه‌های شاخص در روز شهادت این بانوی بزرگ است که در بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه افزود: برپایی ایستگاه مشاوره ،پاسخ به مسائل شرعی، برگزاری نمایشگاه پوستر در بقاع متبرکه، مسابقه کتابخوانی با موضوع خطبه فدکیه از دیگر برنامه‌های روز شهادت حضرت زهرا (س) است
وی با بیان اینکه سوگواره یاس نبوی از 6بهمن ماه به مدت 5 روز در سطح بقاع متبرکه و امام زادگان شاخص این شهرستان اجرا می‌شود، بیان کرد: در این مدت با حضور 6مبلغ بومی سوگواره یاس نبوی در سطح بقاع شهرستان برگزار می شود
حامد جعفرزاده عنوان کرد: در شب و شام شهادت بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در محل مطهر بقاع مجری طرح سوگواره یاس نبوی ، بمناسبت شهادت بی بی دو عالم، تعداد 20هزار از عزاداران از محل نذورات مردمی اطعام می شوند.
این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد : ویژه برنامه رهروان یاس نبوی «ویژه بانوان» نیز عصر روز شهادت حضرت فاطمه(س) از ساعت ١۶ با حضور بانوان فرهیخته و ولایتمدار شهرستان در جوار حرم مطهر امامزاده اسحاق شهر هرند ، امامزاده عبدالعزیز شاهرود و...... به صورت ویژه نیز برگزار می شود
انتهای خبر .//
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار