• امروز یک شنبه سی ام شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

پیام تبریک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان متن پیام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن به شرح زیر است:

 شنبه 26 بهمن 1398   35  0      

بسم الله الرحمن الرحیم‏
انا اعطیناک الکوثر فصل لربک و انحر ان شانئک هو الابتر
روز بیستم‌ جمادی‌ الثانی‌، سرای‌ وحی‌ و نبوت‌ به‌ نور ستاره ای روشن شد که‌ روشنایی‌ او تا روز قیامت‌ پرتو افکن است، بانویی که مادر مومنان و معلم بزرگ اسلام بود و فرزندانی چون‌ حسن‌ و حسین‌ و زینب‌ سلام‌ الله‌ علیهم‌ را تحویل‌ جهانیان‌ داد و به اسلام جان دوباره و زندگی جاویدان بخشید.
“۲۰ جمادی الثانی تقارن با 26بهمن ماه مصادف با دو رویداد تاریخ‌ ساز در عرصه جهانی است. یکی ولادت با برکت دخت گرامی پیامبر اسلام(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و دیگری تولد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرزند حضرت زهرا(س) حضرت امام خمینی(ره) که هر یک شایسته بزرگداشت ویژه می‌باشد.
الگو دهی و ارائه مصادیق تربیتی یکی از موثرترین و کارسازترین شیوه‌های تربیتی است. تأثیر ارائه الگو در نقش‌پذیری و همانندسازی امری طبیعی و فطری است که در همه انسان‌ها نهفته است.
نام‌گذاری این روز فرخنده به مناسبت ولادت باسعادت ام‌الائمه(س) به عنوان روز زن، جهت‌گیری روشن‌گرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی در معرفی مسیر تعالی به بانوان ایران اسلامی است.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از خداوند متعال خواستار است زنان این مرزو بوم همچون گذشته افتخارآفرین و پرشور و شعور در صحنه مهرورزی در خانواده و خدمت به اجتماع بیش از پیش موفق و سربلند باشند.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان کشور به ویژه بانوان همکار در اداره کل، امیدواراست همه ما توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (س) را داشته باشیم و محیط کار و جامعه مان از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر شود. و امید است با همیاری، حضور به موقع و تلاش بی‌وقفه تمام عزیزان در راستای تعالی ارزش‌های انسانیِ ، قدم‌های مؤثری در سطح ملی و بین‌المللی برداریم.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار