• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

چراغ قرمز در شهرستان نطنز روشن شد

چراغ قرمز در شهرستان نطنز روشن شد

هم زمان با خاموش شدن چراغ گردشگری ، بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان چراغ قرمز بیماری کرونا در شهرستان نطنز روشن شده است.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   18  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان محمدرضا روحی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت : متاسفانه این روزها شاهد شیوع کرونا ویروس در کشور هستیم که شهرستان نطنز هم از حمله این ویروس بی نصیب نبوده است .
وی از حرکت خود جوش جوانان برای ضدعفونی کردن شهرها خبر داد و گفت: در روزهای گذشته جوانان به کمک شهرداری آمده و در قالب پایگاههای بسیج ،هیئت های مذهبی و جوانان خود جوش با شهرداری همکاری نموده و شهر را در چند نوبت ضدعفونی کردند.
وی در ادامه افزود :فردوسی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان نطنز در همین راستا و به منظور جلوگیری و به حداقل رساندن انتشار ویروس کرونا از مسافرین و گردشگران خواست شهرستان نطنز را به عنوان مقصد انتخاب نکنند.
وی اضافه کرد : مبادی ورودی شهرستان نطنز به روی افراد غیر ساکن بسته است و هیچ زیرساختی برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران فراهم نشده و اماکن اقامتی ، زیارتی و تفریحی نیز پذیرای میهمانان نمی باشند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز خاطر نشان کرد : وضعیت شهر از نظر بروز ویروس کرونا بسیار حاد است که فقط مغازه های ضروری مثل ( نانوایی ،قصابی ، سوپر مارکت ها ،داروخانه ومیوه فروشی ومراکز درمانی وانتظامی،پمپ بنزین ها و تعمیرگاهها ) بازهستند و بقیه اماکن و مغازه ها تعطیل میباشند.
گفتنی است راه های ورودی شهربسته وبشدت جلوگیری می کنند وازطرف شهرداری. وسپاه وارتش درحال ضدعفونی میباشد.
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار