• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان  به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

پیام تبریک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پیامی حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در متن پیام آمده است:
شعبان، ماه اعياد آسماني است كه با ميلاد با سعادت حضرت امام حسين(ع)، ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(س) و ميلاد باسعادت امام سجاد(ع) آغاز مي شود و شور و شعفي وصف ناشدني در تمامي مسلمانان جهان ايجاد مي نمايد.
نامگذاري سالروز ولادت امام حسين(ع) به نام روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس(س) به نام روز جانباز ، يادآوري رشادت ها و جانفشاني هاي اين بزرگواران است كه نمادي از حرّيت، آزادگي و مقاومت هستند كه همواره در طول تاريخ انقلاب اسلامي، دفاع مقدس و پس از آن در دفع شرّ اجانب تاثير بسزايي داشته و توانسته اند آنگونه كه بايد و شايد مدافع مردم و ميهن اسلامي باشند.
در آغاز این ماه درس آزادگی را در مدرسه سرخ شهادت و در کلاس انسان‌ساز و تاریخ ساز سالار شهیدان می آموزیم و همنوا با ساقی با وفای دشت نینوا، حدیث رشادت و وفاداری را از عمق جان زمزمه می کنیم. آنگاه از صحیفه شوریدگی و دلدادگی سیدالساجدین، زین‌العابدین جرعه جرعه عبودیت به درگاه خداوند یگانه را می‌چشیم. در این روزها بیش از هر زمانی یاد و خاطره رشادت های دلیرمردان پاسدار این سرزمین را گرامی داشته و قدردان ایثارگری های جانبازان سرافراز میهن عزیزمان هستیم.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به پاسداران و جانبازان پرافتخار میهن اسلامی و سالروز ميلاد امام سجاد (ع) را تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق حیات سرافرازانه توأم با عزت و سربلندی با بهره گيري از رهنمودهاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و در پرتو منويات مقام معظم رهبري را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي‌نمايیم.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار