• امروز دوشنبه بیست و نهم دی 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

ایستگاه پنجم  برنامه توسل خانگی در امامزاده  سید محمد(ع)خمینی شهر

ایستگاه پنجم برنامه توسل خانگی در امامزاده سید محمد(ع)خمینی شهر

این روزها برای جلوگیری از شیوع بیماری، برخی برنامه های مذهبی با استفاده از بستر فضای مجازی ،صدا و سیما و رادیو ، مجالس ذکر و توسل به اهل بیت (ع) را زنده نگاه می دارند.

 پنج شنبه 7 فروردین 1399   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ایمان خواجه مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف اظهار داشت : برنامه های بقاع متبرکه استان اصفهان در اعیاد شعبانیه به صورت غیر حضوری و مجازی بر بستر شبکه های اجتماعی و یا به صورت ارتباط مستقیم از طریق صدا و سیما انجام می شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد :همزمان با ورود ویروس کرونا به کشور عزیز و جلوگیری از انتشار این ویروس و اجرای طرح زیارت از راه دور همشهریان عزیز می توانند پنجمین مجموعه برنامه تلویزیونی توسل خانگی را که در قالب پخش زنده از شبکه قرآن سیما و صفحه اینستا حسینیه مجازی و اوقاف استان با شعار « خانه تک تک ما ساده ترین هیئت شد » پخش می شود را مشاهده نمایند .
ایمان خواجه افزود: از هم استانی ها خواهش می کنیم از مراجعه حضوری به بقاع متبرکه پرهیز کرده و برای پیشگیری از ویروس کرونا با توکل و توسل دل خود را با امامزادگان پیوند دهند.
مدیر روابط عمومی در ادامه بیان کرد: همزمان با فرا رسیدن میلاد امام حسین (ع) برنامه توسل خانگی با سخنرانی آیت الله مهدوی و مدیحه سرایی سید رضا نریمانی جمعه 8 فرودین ساعت 12 از آستان مقدس امامزاده سید محمد خمینی شهر بدون حضور مستمع به صورت زنده از شبکه قران سیما و همزمان در لایو اینستاگرام اداره کل اوقاف اصفهان پخش می گردد
وی در ادامه خاطر نشان کرد : با توجه به بسته شدن بقاع متبرکه و ممانعت از ورود زائرین جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برنامه توسل خانگی مناسبتهای مختلف مذهبی از سطح بقاع مختلف استان روی آنتن میرود

گفتنی است اولین توسل خانگی با سخنرانی آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و قرائت آل یس توسط سید رضا نریمانی در امامزاده سید محمد خمینی شهر برگزار شد.
دومین توسل نیز سه شنبه بیستم اسفند ماه با قرائت دعای ام داوود توسط آیت الله مهدوی و حاج مجید ربانی از مقبره علامه مجلسی روی آنتن رفت.
ومین توسل خانگی جمعه23 اسفند 1398 در آستان مقدس امامزاده ابوالعباس خوراسگان با سخنرانی حجت الاسلام نیلی پور و مداحی سید رضا نریمانی تولید و پخش گردید
چهارمین برنامه توسل خانگی جمعه هزمان با سال تحویل در امامزاده سید الکریمان برخوار با مداحی آقای یزدخواستی برگزار شد

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار