• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

وقف منزل مسکونی  با نیت خانه عالم  در فلاورجان

وقف منزل مسکونی با نیت خانه عالم در فلاورجان

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه وقف یک امانت است که باید بدرستی از آن صیانت شده و در مسیر نیت واقف اجرایی شود تا این سنت حسنه همچنان جاری باشد، اظهارکرد: شناسایی موقوفات جدید و توجه به نیازهای جامعه باید در وقف جدی گرفته شود تابتوانیم مسیر وقف درعصر کنونی را بدرستی هدایت کنیم

 یک شنبه 10 فروردین 1399   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان احمد آزادگی گفت :با بیان اینکه ما در حوزه ازدواج، اشتغالزایی ،درمان و قران نیازمند وقف‌های جدید هستیم، بر لزوم انجام وقف بر اساس نیاز روز جامعه تأکید کرد.
وی در ادامه گفت : واقفین خیراندیش با نیاز سنجی خود به رفع نیازهای جامعه می پردازند واداره اوقاف وامور خیریه همسو با آنان مشاوره های تخصصی خود را ارائه می کند.
آزادگی به انجام یک وقف جدید در روستای جوجیل از شهرستان فلاورجان توسط واقف خیر اندیش "نوروز قاسمی جوجیلی " اشاره کرد و گفت: شش دانگ عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی 2 طبقه ی به متراژ 80 مترمربع به ارزش 320 میلیون ریال وقف خانه عالم شده است .
این مقام مسئول خاطر نشان کرد : در شهرستان فلاورجان در شش ماهه دوم سال 1398دو وقف ثبت شده در سامانه جامع موقوفات با نیت خانه عالم به ارزش ریالی هفتصد و بیست میلیون ریال در روستاهای شرودان -کروچ و جوجیل است
گفتنی است 5 وقف در سامانه جامع موقوفات با نیت خانه عالم به ارزش یک میلیارد و دویست و بیست میلیون به ثبت رسیده است.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار