• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

تهیه و توزیع 23هزار  پک بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اصفهان

تهیه و توزیع 23هزار پک بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اصفهان

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از توزیع 23هزار پک بهداشتی به ارزش 2 میلیارد و 300میلیون ریال در استان و ادارات تابع در شهرستان ها خبر داد

 دوشنبه 11 فروردین 1399   12  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین بلک گفت: اداره کل استان و ادارات تابع در شهرستان ها تاکنون طی 3 مرحله 23هزار پک بهداشتی شامل (ماسک ،مواد ضدعفونی کننده،دستکش و....)جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را در میان مردم و خانواده های نیازمند توزیع نموده است.
حجت الاسلام بلک خاطر نشان کرد : با توجه به توصیه های موکد بهداشتی جهت عدم رفت و آمدهای غیر ضروری در سطح شهر با هماهنگی انجام شده بهره مندان جهت تحویل گرفتن اقلام مراجعه نداشتند و پک های بهداشتی بواسطه هیئت امنا و خادمین بقاع متبرکه درب منازل انها توزیع گردید
این مقام مسئول در ادامه افزود: تبلیغات محیطی در خانه می مانیم در سطح استان ، شهرستان ها و بقاع ، پخش کلیپ‌هایی در مورد رعایت بهداشت و آموزش‌هایی در خصوص چگونگی مبارزه با ویروس کورنا از طریق فضای مجازی(کانال های اداره کل ، اینستاگرام و.... از دیگر اقدامات اداره کل اوقاف بوده است.
‌مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پایان ضمن آروزی شکست ویروس کرونا در کشور وهمه بلاد مسلمین از اقدامات کادر اداره کل و ادارات شهرستان ها در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار