• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

بزرگترین موقوفه تیران  و کرون سند دار شد

بزرگترین موقوفه تیران و کرون سند دار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: جهت صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش بزرگترین موقوفه تیران کرون به مساحت 1100 هکتار و به ارزش ۵۵۰ میلیارد ریال سنددار شد.

 دوشنبه 11 فروردین 1399   43  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اکبرصادقی اظهار داشت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و با هدف صیانت و حراست از حقوق موقوفات پس از پی گیری برای بزرگترین موقوفه شهرستان تیران و کرون به نام موقوفه فاطمه النساء سند مالکیت به نام موقوفه اخذ شد.
وی ادامه داد: مساحت این موقوفه11میلیون متر مربع است و ارزش این موقوفه نیز بالغ بر ۵۵۰ میلیارد ریال برآورد می شود که کاربری این موقوفه نیز شامل؛ مسکونی، اداری ،آموزشی ،تجاری و کشاورزی است.
این مقام مسئول در ادامه افزود: براساس وقف نامه این موقوفه که متعلق به سال 1079 هجری قمری است واقف نیک اندیش آن عواید حاصل از این موقوفه را برای تامین هزینه های روضه خوانی و کمک به فقرا اختصاص داده است که با اخذ سند این موقوفه زمینه برای اجرای نیت آن توسط اداره اوقاف و امور خیریه محیا شده است.
گفتنی است در حال حاضر شهرستان تیران و کرون 46 موقوفه دارد که در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه نیز به ثبت رسیده است که موقوفه فاطمه النسا بزرگترین موقوفه این شهرستان محسوب می شود.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار