• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

آسیب دیدگان از کرونا پای سفره ضیافت همدلی امامزاده حسن (ع)کیجعلی  نشستند

آسیب دیدگان از کرونا پای سفره ضیافت همدلی امامزاده حسن (ع)کیجعلی نشستند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت:110 بسته مواد غذایی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا همزمان با شب تولد امام حسن (ع) توزیع شد.

 سه شنبه 23 اردیبهشت 1399   10  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر رسیدگی به محرومان و دستگیری از آنان و اجرای طرح‌های رزمایش مواسات و کمک مومنانه به آسیب دیدگان از ویروس کرونا، 110 بسته مواد غذایی در قالب طرح رزمایش ضیافت همدلی تهیه و بین گروه‌های هدف توزیع شد.
وی بیان کرد: برای تهیه این بسته‌های مواد غذایی ۲۲۰ میلیارد ریال از محل مرکز افق امامزاده حسن (ع) کیجعلی و کمک‌های خیرین هزینه شد.
توسلی افزود: بسته‌های مواد غذایی توزیع شده از سوی این آستان شامل مرغ ، برنج، ماکارونی، رب گوجه، سویا، حبوبات و قند،شکلات ، پیاز و سیب زمینی و..... است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ناحیه یک اصفهان عنوان کرد: هدف از اجرای طرح رزمایش ضیافت همدلی، تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، تقویت بُعد اجتماعی خدمات بقاع متبرکه، کمک به محرومان و اقشار آسیب پذیر، ترویج فرهنگ انفاق، نوع دوستی، مساوات و صدقه و فراهم کردن زمینه مشارکت عمومی در رسیدگی به محرومان و مستضعفان است.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار