• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام  اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان  بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

پیام اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات پیامی صادر کرد

 شنبه 27 اردیبهشت 1399   30  0      

متن پیام بدین شرح است.
روابط عمومی از زیر شاخه های ارتباطات اجتماعی به شمار می رود و به دلیل جایگاه ارزشمندش در ارتباطات درون و برون سازمانی، از نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف سازمان ها و نهادها برخوردار است.
روابط عمومی ها وظایف گسترده ای را به عهده دارند که انجام آنها در مدیریت شایسته ی یک سازمان یا نهاد تاثیر بسزایی دارد. آگاه کردن، ترغیب، تشویق، ترویج و تبلیغ، انجام تحقیقات اجتماعی و افکار سنجی و پیوند آن به منابع سازمان و عموم مردم، اهم این وظایف هستند.
حرفه و فن روابط عمومی برای حفظ و ادامه ی حیات مدیریت ها به اندازه ای اهمیت دارد که به پیشنهاد شورای اطلاع رسانی دولت و تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور، بیست و هفتم اردیبهشت به نام «روز ارتباطات و روابط عمومی» در تقویم رسمی کشور جای گرفت تا فرصتی برای تعالی و تکامل روابط عمومی در کشور فراهم و بیش از گذشته بر اهمیت فعالیت روابط عمومی ها تاکید شود.
اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان فرارسیدن 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران عرصه ارتباطات که منشاء آثار و برکات فراوانی در حوزه اطلاع‌رسانی هستند و با به کارگیری هنر ، مهارت و دانش ، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش را فراهم کرده اند تبریک عرض نموده و از تلاش خالصانه شان در جهت اعتلا و ارتقای فرهنگ مدنی ، تقدیر و تشکر می نماید
انتهای خبر.//.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار