• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی به همت اداره اوقاف وموقوفات شهرستان لنجان

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی به همت اداره اوقاف وموقوفات شهرستان لنجان

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان در اولین مرحله از طرح ضیافت همدلی با استفاده از موقوفات مرتبط در این شهرستان ۳۰۰بسته معیشتی را بین نیازمندان استان توزیع کرد.

 یک شنبه 28 اردیبهشت 1399   5  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حسین صفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان اظهار داشت: این بسته‌های معیشتی از محل موقوفات منطبق با نیت اطعام وکمک به مستمندان که در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری( دامه عزه) وهمچنین اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش در قالب طرح ضیافت همدلی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
صفری در ادامه گفت :در مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، معاونت فرهنگی اداره کل استان ؛ فرمانده ناحیه انتظامی،فرماندهی بسیج سپاه شهرستان؛ کمیته امداد؛ بهزیستی؛اداره تبلیغات اسلامی از این تعداد ۳۰۰ بسته غذایی تهیه شده رونمایی وبسته هابه نیازمندان ومستمندان خادمین وائمه جماعات ؛ اشخاص تحت پوشش کمیته امداد وبهزیستی وخیریه های شهرستان تحویل گردید .
وی ارزش هر بسته را 140 هزارتومان عنوان کرد و اظهار داشت: مایحتاج ضروری شامل روغن، برنج،عدس،ماکارونی ،سویا ،پنیر و دیگر بسته‌های خوراکی خریداری و در این بسته ها قرار داده شدند.
این مسئول، کمک به هم نوع را یکی از مهم‌ترین وظایف اخلاقی و شرعی عنوان کرد و گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا یکبار دیگر با دستگیری و کمک به هم نوعان بتوانیم گره از مشکلات برادران دینی خود باز کنیم.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار