• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نماز عیدفطر در مساجد و برخی امام‌زادگان استان اصفهان برگزار می‌شود

نماز عیدفطر در مساجد و برخی امام‌زادگان استان اصفهان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:برگزاری نماز عید فطر در فضای بازمساجد محل و بعضی از امام‌زاده‌های استان اصفهان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقامه می‌شود.

 شنبه 3 خرداد 1399   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت‌الاسلام و المسلمین ولی‌الله روان با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در استان اصفهان، اظهار داشت: همه ساله روزه‌داران و مردم مومن اشتیاق بسیاری برای برپایی نماز عید فطر در امام‌زاده‌ها و بقاع متبرکه دارند.
وی افزود: در این راستا ریاست ستاد ملی کرونا اقامه نماز عید فطر را با رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی در اماکن رو باز مجاز اعلام کرد.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای اقامه نماز عید عید فطر الزامی است، گفت: برای ادارات اوقاف استان اصفهان ابلاغیه‌ای مبنی بر برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنظیم و مقرر شد بقاعی که پتانسیل برگزاری نماز را در مکان‌های رو باز دارند به این امر بپردازند.
وی تصریح کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی با فاصله یک متر از هر چهار طرف، استفاده از ماسک، دستکش، کتاب دعا، مهر و جانماز شخصی از جمله مواردی است که نمازگزاران باید مورد توجه ویژه قرار دهند.
حجت‌الاسلام روان ادامه داد: سال گذشته 106 امامزاده اقدام به برگزاری نماز عید سعید فطر کردند ولی امسال با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جامعه این تعداد کمتر شده و فقط بقاعی می‌توانند نماز عید را به جای بیاورند که دارای ظرفیت و پتانسیل فضای کافی و روباز باشند.
وی با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: امام‌زاده شاه میرحمزه، زینبیه و ابوالعباس خوراسگان ، امامزاده اسحاق ، امامزاده سید محمد قهدریجان ، از جمله امام‌زاده‌هایی هستند که نماز عید در آنها اقامه می‌شود.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطرنشان کرد: مردم نمازگزار می‌توانند در فضای باز مساجد محله با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مذکور نماز عید فطر را به جا بیاورند.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار