• امروز چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

در ماه رمضان به قانون عمل کردیم /همدلی‌ها تداوم یابد

در ماه رمضان به قانون عمل کردیم /همدلی‌ها تداوم یابد

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان ناحیه یک گفت: وقایعی که در دنیا به دنبال شیوع کرونا اتفاق افتاد، نشان داد که راه عبور از سختی‌ها و بیماری‌ها، توکل به خداوند متعال است.

 پنج شنبه 8 خرداد 1399   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام والمسلمین توسلی در گفتگوی اختصاصی اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان به قانون عمل کردیم و انشاالله درطول سال همه تلاش کنیم همه دستورات خداوند رادر جامعه بنحو احسن اجرایی کنیم.
وی با اشاره به موضوع کرونا و شیوع آن بیان کرد: کرونا بسیاری از معادلات جهان وکشور مان رابهم زد و سبک زندگی را در کشورها عوض کرد که این ویروس منحوس و متغلب هم باعث تهدید و هم فرصت شدکه بسیاری از این اتفاقات و تغییرات باعث پویایی جامعه خواهد شد.
توسلی ادامه داد: انجام کارهای خیر، ملاطفت داشتن با یکدیگر، ایثار، همدلی و … مواردی است که باید حفظ شود.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان عنوان کرد: مردم امید به آینده داشته باشند و بدانند که امید به آینده همه مشکلات را حل خواهد کرد و ایمان داشته باشید که خدا بندگان خود را فراموش نمی‌کند و تمامیدمشکلات حل خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از کسب و کارها تحت تأثیر این ویروس منحوس قرار گرفته ومشاغل زیادی با مشکل مواجه شده‌اند، افزود: به همین جهت طرح ضیافت همدلی طبق فرموده مقام معظم رهبری توسط سازمان اوقاف برگزار شد
وی ادامه داد: در کنار کرونا فهمیدیم آنچه که مهم و مؤثر است، دین و اعتقاد به خدا و مواسات و سیره اهل بیت (ع) بوده است.
حجت الاسلام توسلی افزود: دشمنان ما گمان کردند حال که کرونا آمده، می‌توانند ایران را تحت فشار قرار دهند اما دیدیم با وجودتمام تحریم های ظالمانه وکارشکنی های دولت های غربی بااستعانت و اعتقاد وتوکل مردم به خداوند متعال با روحیه و مقاومتی که داشتیم،بر تمامی مشکلات سربلند و پیروز بیرون آمدیم وهمه توانمندی‌ها را به میدان آوردیم.
وی تاکید کرد: ما در همین روزهای کرونایی توانستیم ماهواره نظامی رابا موفقیت به فضا پرتاب کنیم م و این نشان از توانایی و ظرفیت کشور ما دارد و امیدواریم خداوند متعال به همه خدمتگزاران توفیق روزافزون خدمتگزاری عنایت فرمایید.
حجت‌‌الاسلام والمسلمین اصغر توسلی در انتها با اشاره به نامگذاری سال 1399 به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: نامگذاری‌های سالانه از سوی امقام عظمای ولایت، جنب و جوشی مضاعفی را در بین مردم و مسئولان ایجاد کرده وانشاالله برکت‌های زیادی را در پی خواهد داشت
وی افزود: سال گذشته به نام «رونق تولید» بود و مقام معظم رهبری هم فرمودند اتفاقات خوبی در سال 98 رخ داده و این امید به وجود آمده که می‌توان از ظرفیت‌های موجود برای توسعه، رشد و تعالی و در واقع جهش تولید از آنها بهره برد.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار