• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

بیانیه اداره کل اوقاف  و امور خیریه استان اصفهان  به مناسبت رحلت امام خمینی (رحمت الله علیه) و قیام ۱۵ خرداد

بیانیه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت رحلت امام خمینی (رحمت الله علیه) و قیام ۱۵ خرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان این اداره کل به مناسبت رحلت امام خمینی (رحمت الله علیه) و قیام ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد.

 سه شنبه 13 خرداد 1399   13  0      

در متن پیام چنین آمده است:
به تعبیر مقام معظم رهبری، "امام خمینى (ره)، یک حقیقت همیشه زنده است و این انقلاب بى ‏نام خمینى (ره) در هیچ جاى جهان شناخته شده نیست
«۱۴ خرداد روز ماتم در عزای والا مردی است که بازیابی هویتمان در سایه تدبیرش حاصل شد و مهم‌ترین نتیجه سال‌ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه یعنی پیروزی انقلاب اسلامی را شاهد بودیم.
امام خمینی (رحمت الله علیه) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش وی دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید.
امام خمینی (رحمت الله علیه) ثابت کرد که اسلام زنده است و می‌تواند مبنای نظامی اجتماعی قرار گیرد.
او افکار خفته جهان اسلام را بیدار کرد و اندیشه‌های اسلام ناب را در مسئله حکومت و نظام اسلامی به جهان و جهانیان معرفی کرد.
چهاردهم خرداد ماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ، سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن تسلیت ۱۴ خرداد، سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، امیدواریم با پاسداری از آرمان‌های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.»
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار