• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اصفهان میزبان بزرگترین رویداد  قرانی از ۶تیر ماه

اصفهان میزبان بزرگترین رویداد قرانی از ۶تیر ماه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت : مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف در این استان از ۶تیر آغاز می‌شود و تا ۲۷همین ماه ادامه دارد.

 پنج شنبه 29 خرداد 1399   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام محمد حسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت : مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ۶تیر ماه در اصفهان آغاز می‌شود و تا ۲۷ این ماه ادامه دارد.
وی گفت : این مسابقات با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود، همچنین این دوره از مسابقات در استان اصفهان به مرکزیت ۸شهرستان خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: مسابقات در دو نوبت صبح و عصر با ۱۳۵۷نفر ثبت نام کننده برگزار می‌شود. اولین شهرستان برگزار‌کننده این مسابقات در استان اصفهان نائیین خواهد بود.
حجت‌الاسلام بلک افزود: پس از شهرستان نائین به ترتیب چهل و سومین دوره مسابقات اوقاف در شهرستان‌های جلگه و جرقویه ، اصفهان ،خمینی شهر، کاشان ، لنجان ،نجف آباد ، گلپایگان و آران و بیدگل در بازه زمانی ۶ تا ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، قرائت، ترتیل و اذان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
مدیرکل اوقاف اصفهان ادامه داد: رشته‌های دعاخوانی و تفسیر در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات برگزار نمی‌شود و برگزاری آن به مرحله استانی موکول شده است. مرحله استانی مسابقات در اصفهان همزمان با سراسر کشور مردادماه برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام بلک با اشاره به منابع برخی از رشته‌های این دوره از مسابقات، افزود: رشته تفسیر مرحله استانی این مسابقات از سوره مریم و براساس تفسیر نمونه آیت‌الله‌العظمی ناصر مکارم شیرازی و کتاب صفوه التفاسیر برگزار می‌شود. نفرات برگزیده اول تا سوم هر رشته در مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه می‌یابند .
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار