• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

الزام ثبت نام کلیه ی کارشناسان اعم از کارشناسان رسمی ، قوه قضائیه و خبره در سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

الزام ثبت نام کلیه ی کارشناسان اعم از کارشناسان رسمی ، قوه قضائیه و خبره در سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ثبت نام کلیه کارشناسان ، اعم از کارشناسان رسمی ، قوه قضائیه و خبره در سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه الزامی می باشد.

 یک شنبه 1 تیر 1399   10  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان ؛ ثبت نام کلیه کارشناسان ، اعم از کارشناسان رسمی ، قوه قضائیه و خبره در سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه الزامی می باشد.
بنا به این گزارش، با عنایت به این که سازمان در نظر دارد نسبت به هوشمند سازی فرآیند ارجاع و اخذ نظریات کارشناسی اقدام نماید، لازم است کلیه کارشناسانی که با ادارات اوقاف و امور خیریه استان اصفهان همکاری می نمایند و همچنین کارشناسانی که تمایل به همکاری با اوقاف دارند در سامانه ی مذکور ثبت نام نمایند.
به گفته ی روابط عمومی اداره کل اوقاف، کارشناسان در سامانه اوقاف به نشانی my.oghaf.ir
باید ثبت نام نمایند .
بدیهی است برای کارشناسانی که در سامانه مذکور نام نویسی ننموده اند، صدور ابلاغیه امکان پذیر نبوده و به ناچار قطع همکاری میگردد.
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار